Naprostí cizinci jsou komediální hit o lžích, tajnostech a nevěře. Film promítá Filmové OKO Havlíčkův Brod 27. února 2019

Divácký komediální hit Naprostí cizinci ve Filmovém OKU

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Přežijí po nevinné hře dlouholetá partnerství, přátelství a manželství? V italském komediálním drama Naprostí cizinci se o sobě skupina přátel dozví během jediné večeře víc než za celý dosavadní život. Divácký hit Naprostí cizinci promítáme ve Filmovém OKU již ve středu 27. 2. od 20:00.

Co jsme dříve ukrývali v šuplících, ukrýváme nyní v mobilních telefonech. Ale co kdyby se všechno, co se objeví na jejich displeji, muselo přečíst nahlas? Co kdyby každý hovor mohli slovo od slova slyšet i lidé kolem vás?

Nejlepší konverzační komedie posledních let se jmenuje Naprostí cizinci. Filmové OKO Havlíčkův Brod promítá komedii 27. 2. 2019.

Jedna večeře, jeden nápad, spousta nečekaných následků a zjištění, že jsme Naprostí cizinci

Této výzvě čelí skupina sedmi přátel, kteří se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo, kdyby se nezrodil zdánlivě neškodný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet vše, co na ně přijde.

Z nevinně vypadající hry se postupně stává dramatická slovní přestřelka plná tajností a klamů. Každá z postav totiž v průběhu hry přizná a přinutí odhalit tajemství, ze kterého vyjde najevo, že jsou pro sebe naprostí cizinci.

Skvělá konverzační komedie Naprostí cizinci už brzo ve Filmovém OKU Havlíčkův Brod

Všichni žijeme trojí život

Brilantní konverzační komedie Naprostí cizinci rozkrývá, že všichni žijeme tři životy. Veřejný, soukromý a tajný.

“Dnes totiž tajný život nás všech probíhá nevyhnutelně přes mobilní telefony. Chytré telefony se staly zásadním objektem, možná jediným, který vždy nosíme sebou, staly se “černou skřínkou”. Je to film, ve kterém nic není tak, jak se zdá. Každá postava může vyprávět vlastní zážitky, určit hranice mezi dobrem a zlem, správným a nesprávným, povídat o tajných životech, a o tom, o čem nemůžeme či nechceme mluvit,” říká režisér Paolo Genovese.

Všichni žijeme trojí život aneb, jak je nebezpečné vytáhnout mobilní telefon na stůl mezi přátele. To je hlavní motiv italské komedie Naprostí cizinci, kterou v únoru promítá Filmové OKO Havlíčkův Brod

Italské komedie o lžích, tajnostech a nevěře se stala opěvovanou v mnoha zemích. V ČR byl snímek poprvé promítán v rámci filmového italského festivalu Mittel Cinema Fest 2016 a na Febiofestu 2017 vyprodal všechny pražské projekce.

„Spočítat na prstech jedné ruky kvalitní konverzační komedie nám dělá problém. O to víc jsou Naprostí cizinci příjemným překvapením. Jednoduchý námět, vtipné dialogy, trocha sžíravé atmosféry najednou poměrně malého bytu… to jsou ingredience, které nám dávkuje režisér Paolo Genovese. A funguje to. Věřím, že to bude fungovat i ve středu 27. února od 20:00, kdy v Klubu Oko Havlíčkův Brod začíná komediální drama Naprostí cizinci,“ zve na promítání dramaturg Jiří Svoboda.

Jeden byt, parta starých přátel, mobilní telefony na stole. Jedinečná konverzační komedie Naprostí cizinci už ve středu ve Filmovém OKU Havlíčkův Brod

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *