Film na přání v letním kině na Havlíčkově náměstí

Film na přání v letním kině na Havlíčkově náměstí

27 / 100

Vyberte si film pro Filmové léto na náměstí v Havlíčkově Brodě. Stalo se už tradicí, že poslední promítací den putovního Kinematografu bratří Čadíků si rezervuje Filmové OKO se svým filmem na přání. A nejinak tomu bude i letos, kdy v hlasování můžete vybírat z filmů Super-Blb, Šakalí léta a Divoké historky.

Film na přání pod taktovkou Filmového OKA se opět vrací na Havlíčkovo náměstí v Havlíčkově Brodě. 6. srpna po setmění si tak promítneme jeden z trojice filmů, které pro vás vybral dramaturg Filmového OKA Jiří Svoboda.

„Diváci budou moci vybírat z trojice filmů Super-Blb, Šakalí léta a Divoké historky. Filmy Super-Blb a divoké historky jsme ve Filmovém OKU již promítali a digitálně upravený muzikál Šakalí léta… to je filmové klasika,“ říká dramaturg Filmového OKA Jiří Svoboda.

„Pokud bych si z této trojice měl vybrat jediný film, rozhodně zvolím novou francouzskou komedii Super-Blb. Obrovský filmový hit, který paroduje komiksové, seriálové i filmové superhrdiny, je dalším povedeným kouskem z dílny režiséra a herce Philippe Laucheau. Věřím, že pokud film uspěje v diváckém hlasování, může rozesmát celé Havlíčkovo náměstí stejně tak, jak koncem května letošního roku rozesmál diváky v Klubu Oko Havlíčkův Brod,“ dodává Jiří Svoboda.

Divácké hlasování běží až do 20. července na hlavní straně našeho filmového webu www.filmoveoko.cz

Share Button
27 / 100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *