Skip to main content

Cena za štěstí – Mimi OKO

23/05/2019 15:00 - 16:35
Klub OKO Havlíčkův Brod
Phone:+420 727 838 776
Address: Smetanovo náměstí 30, Havlíčkův Brod

Známe Mimi OKO? Že ne?! Jedná se o nový projekt Filmového OKA, který je primárně určen maminkám a tatínkům s nejmenšími dětmi. Nyní už nemusíte složitě zařizovat hlídání svých ratolestí, abyste si mohli zajít do kina. V Mimi OKU jdete do kina jednoduše se svými miminky. S kočárkem v sále, s mírným osvětlením a ztlumeným zvukem, s hračkami pro děti. Zkouknete tak film Cena za štěstí, aniž byste se vzdálili od svých nejmenších.

Kdo platí za naše chyby?

Obyčejné lidské štěstí může mít mnoho podob. Někdy jasných, někdy nečekaných. Kde ho hledat a co mu obětovat? Film režisérky Olgy Dabrowské Cena za štěstí ukazuje příběhy lidí, kteří cestu ke svému štěstí někde ztratili a pokoušejí se jí znovu najít. Vztah, láska, moc, útěk a vlastní děti, které mohou přinášet naději a radost, ale mnohem častěji nakonec pykají za naše chyby. Film začíná odvíjet samostatné osudy několika hrdinů, aby se jejich cesty začaly postupně křížit a mohly nakonec složit dohromady jeden velký příběh života. Propletenec rodičů, které můžete potkat každý den, jejich dětí a partnerů.

V hlavních rolích se představí Ivana Chýlková, Vanda Hybnerová, Tomáš Hanák, Pavel Řezníček, Jaroslav Plesl, Klára Pollertová-Trojanová, Josef Trojan, Olga Wdowiaková nebo Jana Šulcová.

Cenu za štěstí napsala a natočila Olga Dabrowská, která se podílela na scénáři legendárního filmu Samotáři a pro kina natočila výrazný film o vztazích Kuličky.

23. 5. 2019, od 15:00 | Mimi OKO: Cena za štěstí (drama) | Česko | 2019 | 92 minut | přístupný od 12 let | česky | vstupné 100 Kč (děti a kočárky zdarma)

Share Button