Pravidla soutěží na Facebooku

Pravidla soutěží na Facebooku

Pořadatelem soutěží na Facebookových stránkách Klub Oko Havlíčkův Brod a Filmové OKO je Jiří Svoboda, se sídlem Dlouhá 3048, 580 01 Havlíčkův Brod, IČ: 02333635 (dále jen „pořadatel“).

Žádná ze soutěží inzerovaných a prezentovaných na Facebook stránce „Klub Oko Havlíčkův Brod“ a „Filmové OKO“ není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook, nijak s ní nesouvisí a společnost Facebook za ni nenese žádnou odpovědnost.

 • Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 15 let s trvalým pobytem v České nebo Slovenské republice.
 • Na výhry v soutěžích není právní nárok nejsou soudně vymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit podmínky či výhry soutěže i v jejím průběhu, nebo soutěž zcela zrušit bez náhrady.
 • Vložením soutěžního komentáře projevuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.

MECHANIKA SOUTĚŽE A VÝHRY

 • Pro zapojení do soutěže je nutné splnit podmínky, uvedené v textu konkrétního soutěžního příspěvku na stránkách Klub Oko Havlíčkův Brod a Filmové OKO. Při nesplnění těchto podmínek může být účastník ze soutěže vyloučen.
 • Podmínkami účastí v soutěži může mohou být přidané komentáře u příspěvku, lajkování či přidání fotografií atp.
 • Soutěžící je oprávněn zapojit se do soutěže pouze jednou, a to prostřednictvím vlastního autentického profilu v sítích Facebook a Instagram. Jeden soutěžící může zveřejnit pouze jeden komentář.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

 • Termín konání soutěže je uveden v příspěvku. Pokud není uvedeno jinak, je termínu končení brán jako „včetně“, tedy do půlnoci uvedeného data.
 • Mechanismus výběru výherců určuje pořadatel.
 • Jména výherců budou zveřejněna u komentářů soutěžního příspěvku do dvou dnů od ukončení soutěže. Výherci budou informováni také prostřednictvím soukromé zprávy.
 • Pokud není uvedeno jinak, bude výhra dostupná k vyzvednutí po předložení občanského průkazu na baru Cafe-art OKO

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • Soutěžící vložením soutěžního komentáře pod soutěžní příspěvek dává vyhlašovateli soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení

DALŠÍ PODMÍNKY

 • Jakékoli vyobrazení výher je pouze ilustrativní.
 • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci vyloučit soutěžícího a smazat jeho příspěvky, a to pokud soutěžící poruší podmínky uvedené v těchto pravidlech, poruší podmínky provozovatele sociální sítě Facebook nebo pokud jeho jednání v rámci soutěže bude v rozporu s právním řádem České republiky nebo Slovenské republiky či dobrými mravy.

V Havlíčkově Brodě, 10. 4. 2022

Share Button
Dánské drama Chlast a Mads Mikkelsen v hlavní roli ve Filmovém OKU

V plné parádě a s řadou novinek. Filmové OKO se vrací po nucené pauze

Už v pondělí 7. června se po koronavirové přestávce rozjede Filmové OKO neboli filmový projekt Klubu OKO Havlíčkův Brod. Po restartu je pro diváky připravena řada novinek, dvojnásobná porce zábavy a filmy, které v běžných kinech neuvidíte. Startujeme komedií Smolný pich aneb Pitomý porno. Celý článek

Share Button
Slovenský thriller Sviňa promítá Filmové OKO Havlíčkův Brod již ve středu 7. 10. od 20:00

Sviňa. Slovenský film roku ve Filmovém OKU

Už ve středu 7. října od 20:00 uvidí diváci Filmového OKA jeden z nejsledovanějších a nejdiskutovanějších slovenských filmů posledních let. Thriller Sviňa, natočený podle stejnojmenného knižního bestselleru spisovatele Arpáda Soltésze, je „oficiálně“ fiktivní. Podobnost s kauzou vraždy novináře Kuciaka je však nezpochybnitelná.

Celý článek

Share Button
Eva Green v roli kosmonautky s dcerou ve filmu Proxima

Životní výkon Evy Green. Proxima míří do Filmového OKA

Ve středu 16. září od 20:00 se v havlíčkobrodském Klubu Oko představí neuvěřitelně autentický, citlivý a univerzální příběh matky a dcery s názvem Proxima. V hlavní roli září jedna z nejobsazovanějších hereček současnosti Eva Green. Ve vedlejší roli se představí další známý herec, a to Matt Dillon. Celý článek

Share Button
11365

Pějme píseň dohola ve Filmovém OKU

Téměř na den přesně devětadvacet let od premiéry přivítáme ve Filmovém OKU nespravedlivě opomíjenou komedii Pějme píseň dohola. Filmová premiéra režiséra Ondřeje Trojana a scénáristického dua Hřebejk – Jarchovský je klenotem nastupující polistopadové československé kinematografie. Zaručujeme vám, že pokud jste někdy byli na letním táboře, jistě ve filmu poznáte sami sebe, své vedoucí, uklízečku nebo třeba zdravotnici. Letní tragikomickou oddychovou komedii Pějme píseň dohola promítáme v úterý 7. července od 20:00 v Klubu Oko Havlíčkův Brod. Celý článek

Share Button